Hermès otwiera nowy sklep w Aspen

Nowy sklep Hermès już otwarty dla swoich klientów! Marka, która słynie z niezrównanej jakości swoich wyrobów, ogłosiła niedawno otwarcie sklepu w Aspen w Kolorado, zwiększając łączną liczbę lokalizacji w USA do 34. Okazuje się jednak, że najnowszy butik różni się od innych dorównując wyglądem przepięknej scenerii, w jakiej się znajduje. Co wyjątkowego przygotowała dla swoich konsumentów jedna z najbardziej luksusowych pozycji na światowym rynku mody?

Mieszanka tradycji, jakości i niepowtarzalnego stylu

Od samego początku swojego istnienia marka zdobyła uznanie swoimi mistrzowskimi wyrobami skórzanymi i wyjątkowymi akcesoriami. Bez względu na to, czy to ikoniczna torebka Birkin, eleganckie jedwabne szale, czy unikalne biżuteria, każdy element kolekcji Hermès jest dziełem sztuki samym w sobie. Odzież, akcesoria i perfumy marki niewątpliwie stanowią także oznakę przynależności do ekskluzywnego grona osób, które cenią sobie doskonałość, wyjątkowość i wyrafinowanie.

Nowy sklep Hermes
Nowy sklep Hermès z Aspen Colorado
źródło: us.fashionnetwork.com

Podobnie sklepy Hermès to prawdziwe sanktuaria dla osób, które cenią sobie wyjątkowe produkty, bezkompromisową jakość i doskonałość rzemiosła. Wyjątkowe wnętrza sklepów, które emanują elegancją i wyrafinowaniem, są idealnym tłem dla kolekcji, które odzwierciedlają ducha marki. Każdy detal jest starannie przemyślany, począwszy od wyśmienitej prezentacji produktów po indywidualne podejście do klienta. Wchodząc do sklepu Hermès, stajesz się więc częścią tej niezwykłej historii, w której klasyka łączy się z nowoczesnością, tworząc niezapomniane doświadczenie zakupowe.

Nowy sklep Hermès w malowniczej okolicy


Aspen to urokliwe miasto położone w górach Elk Range w środkowych Górach Skalistych w Stanach Zjednoczonych. Znane większości, jako popularne ośrodek narciarski, przyciąga zarówno turystów, jak i lokalnych mieszkańców swoim niezwykłym krajobrazem i różnorodnymi atrakcjami. Bez wątpienia to miejsce o wyjątkowym uroku, gdzie natura spotyka się z luksusem i kulturą.

Zgodnie z lokalizacją, nowy sklep Hermès jest wielopokojowym „domkiem” przekształconym w coś zupełnie wyjątkowego. Wnętrze ,,oddaje hołd” lokalnemu drewnu modrzewiowemu, którego miodowy kolor zdobi schody prowadzące na pierwsze piętro. To już stamtąd dostrzec można niebywały panoramiczny widok na sąsiednie szczyty. Parter okupują damskie i męskie kolekcje jedwabiu, akcesoria modowe, perfumy i kosmetyki, a także przestrzeń poświęcona galanterii skórzanej.

Nowa lokalizacja marki Hermès
Nowa lokalizacja marki Hermès
źródło: wwd.com

Drugie piętro jest harmonijnym połączeniem motywu domku górskiego z widocznymi belkami, ciepłym kominkiem i obfitością naturalnego światła. Trafiamy tam na przestronny żółty aksamitny buduar. To miejsce jest dedykowane biżuterii i zegarkom, które są prezentowane w stylowy i luksusowy sposób. Złote i diamentowe akcenty ożywiają wnętrze, tworząc tym samym atmosferę elegancji i wyrafinowania.

Nowy sklep Hermès jest niezwykle przemyślanym przedsięwzięciem. Przestrzeń podzielono na kilka obszarów, które razem tworzą spójny układ. Na każdym poziomie sklepu dodatkowo znajdują się oryginalne dzieła, które przywołują charakter luksusu i wyrafinowanej sztuki. Nowy sklep Hermès otwarty jest dla swoich klientów od 16 czerwca!

2 komentarze

    Napisz komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany