Długowieczność z Estée Lauder

W świecie kosmetyków i pielęgnacji skóry, odmładzanie stało się nie tylko obietnicą, lecz także naukowym imperatywem. Długowieczność z Estée Lauder to już nie tylko mrzonka. Jako pionier branży, marka nieustannie dąży do rewolucji w podejściu do pielęgnacji skóry, przekraczając granice rutynowych produktów anti-aging. Ostatni ruch marki otwiera drzwi do zupełnie nowej ery w badaniach nad długowiecznością skóry.

Estée Lauder prezentuje Estée Lauders Longevity Collective czyli wyselekcjonowaną grupę wpływowych ekspertów i światowych pionierów w dziedzinie nauki o długowieczności i stylu życia. Począwszy od stycznia 2024 r., kolektyw będzie służył jako rada doradcza marki, wnosząc najnowsze spostrzeżenia, wyniki badań i zasoby, aby informować markę o ciągłym rozwoju w badaniach nad wieczystością skóry.

Estée Lauder pionierem w swojej dziedzinie

Przez niemal dwie dekady Estée Lauder wnikliwie zgłębia tajniki sirtuin i ich związek z pielęgnacją skóry. To zaowocowało zdobyciem aż 29 patentów na skalę globalną. To niezwykłe zaangażowanie w badania zostało eksponowane na ponad dwudziestu konferencjach naukowych, gdzie marka prezentowała swoje odkrycia. Jednakże najbardziej przełomowy moment w ich badaniach nastąpił niedawno. Estée Lauder odsłoniła bowiem najnowsze badania nad długowiecznością skóry podczas wyjątkowego Światowego Kongresu Dermatologicznego.

Nowa innowacja dla skóry od Estée Lauder
Fot. boots.com

Nowatorskie podejście oparte na najnowocześniejszych badaniach biologii procesu starzenia się skóry zaowocowało stworzeniem rewolucyjnej technologii o nazwie SIRTIVITY-LP™. SIRTIVITY-LP™ nie tylko zahamowuje proces starzenia, ale także aktywnie wspiera skórę w odwracaniu widocznych oznak upływającego czasu. Ta ekskluzywna technologia, opatrzona znakiem patentu, stała się niewątpliwie epokowym momentem w podejściu do pielęgnacji skóry. Nie tylko przyniosła użytkownikom rewolucyjne rozwiązanie, ale także nadzieję na zachowanie młodzieńczego wyglądu na dłużej.

Oprócz wniosków czysto teoretycznych informacja o najnowszej technologii pojawia się w doskonale przemyślanym momencie. Estée Lauder przygotowuje się bowiem do zaprezentowania w styczniu 2024 r. swojej najnowszej innowacji produktowej. Będzie to krem Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance Soft Crème, z technologią SIRTIVITY-LP™. Marka informuje, że jego działanie ujawnia widoczne odwrócenie wieku już po 14 dniach.

Wsparcie marki w zewnętrzne inicjatywy

To nie wszystko. Marka zaangażowała się także w wsparcie Stanford Center on Longevity poprzez inicjatywę ich nowego Programu Estetyki i Kultury. Ta innowacyjna inicjatywa skupi się na badaniach, które ocenią sposób, w jaki społeczeństwo postrzega długowieczność i witalność. Jako wiodący partner Estée Lauder zobowiązała się na pierwsze trzy lata do udzielenia wsparcia finansowego dla szerokiego spektrum badań. Obejmie to granty w ramach projektu „Nowa Mapa Życia” oraz inne projekty badawcze, których celem jest zrozumienie postrzegania witalności skóry.

Estee Lauder w walce o długowieczność skóry
Fot. moodiedavittreport.com

„Długowieczność jest jednym z najszybciej rozwijających się ruchów w branży kosmetycznej i wellness, z wielopokoleniowym zainteresowaniem konsumentów biohackingiem i praktykami odwracania wieku na najwyższym poziomie. Estée Lauder jest pionierem w badaniach nad długowiecznością skóry od ponad 15 lat. Już teraz dysponujemy sprawdzoną technologią, która ujawnia widoczne odwrócenie wieku. Postrzegamy to jako prawdziwie kluczowy moment dla marki, który może zrewolucjonizować branżę, zmieniając to, co wiemy o starzeniu się skóry i na nowo wyobrażając sobie pielęgnację skóry w przyszłości” – to słowa Justina Boxforda, prezydenta marki. Zdaje się, że długowieczność z Estée Lauder jest bliżej niż się wydaje.

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany