Cillian Murphy i nowa linia męska Versace

W świecie mody pewne nazwiska są same w sobie manifestacją elegancji, mocy i niepowtarzalnego stylu. Wśród nich, nie bez powodu, znajduje się powyższy dom mody. Decyzja, o tym, że Cillian Murphy i nowa linia męska Versace stworzą dobre połączenie staje się nie tylko logicznym, ale i ekscytującym posunięciem. To aktor o niezwykłej wszechstronności i charyzmie, który swoją grą potrafi poruszyć nawet najbardziej wymagających widzów. Teraz, jako ambasador marki, Murphy staje się nie tylko reprezentantem kolekcji, lecz także symbolem ducha Versace – odważnego, zmysłowego i zawsze gotowego na nowe wyzwania.

Włoski dom mody postanowił przyjąć irlandzkiego aktora jako twarz swojej najnowszej męskiej kolekcji Icons. W kampanii, która rozpocznie się 3 kwietnia, zobaczymy gwiazdę „Oppenheimera” ubraną w „kluczowe i ponadczasowe” elementy z linii Versace. Jest to nie tylko pierwsza kampania Murphy’ego dla mediolańskiego domu mody, ale także kontynuacja długiej relacji aktora z marką, która sięga głębiej niż tylko klisze reklamowe. To połączenie siły artystycznej wizji z ikoniczną historią mody, które obiecuje niezapomniane przeżycia estetyczne dla miłośników mody na całym świecie.

Cichy ambasador

Po ostatnim filmie Christophera Nolana, Cilliana Murphego nie trzeba nikomu przedstawiać. Irlandzki aktor znany z wielowymiarowych ról, takich jak w serialu „Peaky Blinders”, od lat podbija serca widzów swoim niezwykłym talentem. W wieku 47 lat jest u szczytu swojej kariery, zachwycając widzów zarówno na dużym ekranie, jak i na scenie teatralnej. Jego charyzma i zdolność do wcielenia się w różnorodne postacie sprawiają, że jest jednym z najbardziej szanowanych aktorów swojego pokolenia.

Cillian Murphy twarzą nowej linii męskiej Versace
Fot. www.nytimes.com

W zeszłą niedzielę, na gali rozdania Oscarów, Cillian Murphy pojawił się w niestandardowym smokingu Atelier Versace, podkreślając swoją wyjątkową elegancję. Złota broszka Sauvereign i zegarek Omega De Ville Prestige dopełniły jego wyrafinowany look. To właśnie w tym wyjątkowym stroju Murphy odebrał nagrodę dla najlepszego aktora za tytułową rolę w filmie „Oppenheimer”. Warto zaznaczyć, że wśród innych laureatów znalazł się również Robert Downey Jr.. Jednak aktor ten wybrał zestaw od Saint Laurent, stawiając na swoje indywidualne preferencje.

Oszałamiający magnetyzm, czyli Cillian Murphy i nowa linia męska Versace

Mimo iż, to pierwsza kolaboracja aktora z marką, nie można powiedzieć, że Cillian Murphy był kiedykolwiek obcy dla świata mody. Choć znany jest z prywatności i spędzania czasu poza ekranem w Dublinie, jego podejście do życia nie wyklucza poczucia stylu. Po kolaboracji ze stylistką Rose Forde podczas wyjątkowo stylowego tournée prasowego „Oppenheimera”, jego postrzeganie mody i stylu uległo rewolucji. Dzięki tej współpracy Murphy stał się znany nie tylko jako utalentowany aktor, ale również ikona stylu, zachwycająca na czerwonym dywanie.

Cillian Murphy we współpracy z marką versace
Fot. pinterest.com @♱Matt♱

Teraz, rok po tych przełomowych wydarzeniach, Cillian Murphy zostaje ogłoszony pierwszym męskim ambasadorem linii Versace Icons, będącej codzienną kolekcją kapsułek. Warto przypomnieć, że inauguracyjna kampania Icons, z udziałem Murphy’ego i Anne Hathaway, wystartowała wiosną ubiegłego roku. Teraz jednak, z Oscarem na półce, Murphy staje się nie tylko znakomitym aktorem, ale także ikoną stylu, reprezentującą luksusowy świat marki Versace.

„Jestem podekscytowana, że Cillian dołącza do rodziny Versace” – powiedziała dyrektor kreatywna Donatella Versace. „Jest naprawdę wyjątkowym aktorem i całkowicie zasługuje na wygraną Oscara. Jest magnetyczny i hipnotyzujący przed kamerą i uwielbiam patrzeć, jak ożywia Versace”. Oficjalna kampania z udziałem aktora ma swoją premierę 3 kwietnia.

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany