Szwajcarskie kosmetyki Declare

Skóra współczesnej kobiety i współczesnego mężczyzny potrzebuje wyjątkowych kosmetyków. Z każdym rokiem przybywa osób z alergiami i skórą wrażliwą, co szczególnie często odbija się na twarzy. Pod postacią suchej, szarej, zaczerwienionej skóry. Zmęczonej, odwodnionej i w efekcie szybciej starzejącej się. Dlatego dziś tak ważny jest wybór odpowiednich kosmetyków, które optymalnie zaopiekują się skórą twarzy i ciała. Szwajcarskie kosmetyki Declare łączą tradycję czerpania z natury i innowacyjne osiągnięcia nauki oraz technologi, zamykając je w gustownych opakowaniach.

Serum Declare do skory wrazliwej
Źródło: declare-beauty.com

Wbrew pozorom kosmetyki Declare nie są skierowane wyłącznie do osób, które borykają się z wrażliwą skórą, a są dla wszystkich. W czym tkwi ich wyjątkowość?

Szwajcarskie kosmetyki Declare

Za marką Declaré Switzerland stoi Karl J. Troll, założyciel firmy i obecnie również dyrektor Declaré Switzerland. Początki marki sięgają końca lat 70. ubiegłego stulecia, a zatem za kilka lat kosmetyki Declare będą obchodzić pół wieku istnienia. Przez te kilka dekad zdążyły rozgościć się na 51 rynkach i podbić serca kobiet na całym świecie. Declare to pierwsza marka kosmetyczna, która wprowadziła na rynek kosmetyki dla skóry wrażliwej.

delikatna emulsja oczyszczajace Declare
Źródło: declare-beauty.com

Motywem przewodnim firmy jest połączenie tradycji z innowacyjnością. Nazwa kosmetyków pochodzi od łacińskiego declarare, co oznacza zadeklarować. Założyciel marki podkreśla, że nazwa nie jest przypadkowa. Jednym słowem opisuje filozofię marki, która na pierwszym miejscu stawia dwie wartości: uczciwość i odpowiedzialność wobec klientów.

Kosmetyki do twarzy i ciała

Szwajcarskie kosmetyki Declare to szeroka oferta kosmetyków dla kobiet i mężczyzn o różnych typach skóry, i znajdujących się na różnych etapach życia. To kosmetyki dla młodych dziewczyn o skórze delikatnej i wrażliwej, dla kobiet aktywnych w życiu prywatnym i zawodowym, i dla skóry dojrzałej.

Specjalistyczne, luksusowe kosmetyki przeznaczone są do pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej, tłustej i normalnej. Marka podzieliła je na kilka linii i dzięki temu łatwiej wybierzesz kosmetyki dla siebie, a wśród nich są między innymi produkty:

  • do cery suchej i bardzo suchej,
  • do twarzy, na której pojawiają się pierwsze zmarszczki,
  • do skóry wrażliwej,
  • wegańskie,
  • do kompleksowej pielęgnacji męskiej skóry,
  • probiotyczne,
  • filtry UVA, UVB.

W ofercie znajdziesz pełną gamę produktów do codziennej pielęgnacji: toniki, kremy, maseczki, sera i inne kosmetyki do twarzy.

Szwajcarskie kosmetyki Declare to również szeroka oferta kosmetyków do pielęgnacji ciała, są to między innymi: żele pod prysznic, balsamy do ciała, kremy do rąk, dezodoranty.

Zel pod prysznic declare dla skory wrazliwej
Źródło: declare-beauty.com
dezodorant szwajcarskiej marki Declare
Źródło: declare-beauty.com

Kompleks SRC

Kosmetyki Declare powstają w oparciu o badania, które są intensywnie prowadzone przez Dział Badań firmy. Stosowane przez nich rozwiązania rewolucjonizują spojrzenie na pielęgnację skóry wrażliwej i zyskują międzynarodowe uznanie. Firma stawia na najwyższą jakość produktów, dlatego zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Jednym z jej znaków rozpoznawczych jest kompleks SRC- redukujący wrażliwość skóry. Jest on zawarty w większości kosmetyków Declare, kremach i innych produktach do pielęgnacji twarzy. Kompleks ten wzmacnia naturalną odporność skóry, zapobiega uszkodzeniom komórek i w efekcie skóra dłużej zachowuje młodość.

krem do twarzy od szwajcarskiej marki Declare

Szwajcarskie kosmetyki Declare, dzięki zawartości kompleksu SRC redukują problemy związane z zaczerwienieniem skóry i podrażnieniami, co zdecydowanie przekłada się na większy komfort życia.

Cechy kosmetyków Declare istotne dla skóry wrażliwej

Warto jeszcze wspomnieć o istotnych dla osób z wrażliwą skórą cechach kosmetyków Declare. Jedną z nich jest zapach. Firma stawia na kosmetyki o delikatnym zapachu. Dla każdego kosmetyku projektowany jest specjalny zapach, subtelny, który nie nasila alergii.

Declare krem dla skory wrazliwej na noc
Źródło: declare-beauty.com

Firma testuje kosmetyki pod kątem skóry wrażliwej. Poddaje je rygorystycznym kontrolom i testom. W efekcie marce udało się połączyć w kosmetykach wysoką tolerancję dla skóry wrażliwej ze skutecznym, intensywnym działaniem składników aktywnych.

Declare konsekwentnie od lat dąży do zaspokojenia potrzeb najbardziej wrażliwej skóry. Po kosmetyki tej marki warto sięgnąć również, gdy nie masz problemu z nadwrażliwością.

Nie ma jeszcze komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany